• A-B	22B-D024N104 | Variable Frequency Drive
No. 22B-D024N104
Brand:A-B
Model: 22B-D024N104
Product type:Variable Frequency Drive
Payment method: Wire transfer, Western Union
Port of shipment for remittance: Xiamen, China
Delivery time: 1-3 working days/3-4weeks
Condition: 100% original
Warranty: 12 months
Desciption
continuity in manufacturing and process control environments.
Technical Specifications
Parameter Value
Product Model A-B 1769-PA4
Manufacturer Allen-Bradley (A-B)
Product Type PLC Power Supply Module
Power Input: 120/240V AC; Output: 24V DC @ 4A
Communication / Protocol Power status signal (dry contact)
Operating Temperature 0°C to +60°C (ambient)
Mounting 35mm DIN rail / CompactLogix rack
Protection / Ingress IP20 (dust-protected, internal mounting)
Dimensions (HxWxD) 110 x 35 x 100 mm