• ELAU	MC-4/11/05/230  V00.22.XX | Compact Single-Axis Motion Control Module
No. MC-4/11/05/230  V00.22.XX
Brand:   ELAU
Model:    MC-4/11/05/230  V00.22.XX
Product type:Compact Single-Axis Motion Control Module
Payment method: Wire transfer, Western Union
Port of shipment for remittance: Xiamen, China
Delivery time: 1-3 working days/3-4weeks
Condition: 100% original
Warranty: 12 months
Desciption
Product Overview — ELAU MC-4/11/05/230 V00.22.XX
Aperçu du produit
Technical Specifications — ELAU MC-4/11/05/230 V00.22.XX
Parameter Value
Product Model ELAU MC-4/11/05/230 V00.22.XX
Manufacturer ELAU (Schneider Electric Group)
Power Input: 230V AC ±10% (50/60Hz); Output: 24V DC (1.5A Max for I/Os)