• MMS6120 9100-00002C-08 Dual channel bearing vibration measurement module
No.MMS6120 9100-00002C-08
Product parameters:
- Model :MMS6120 9100-00002C-08
- Input voltage :24V DC.
- Output voltage :24V DC
Communication mode: Ethernet, Modbus
A working temperature :-10°C~ 60°C
- Dimensions :100mm x 100mm x 50mm